AKSAN İNŞAAT 1988 Yılında Ak İnşaat Olarak Faaliyetine Başlamıştır. Yılların Birikimi İle 1999 Yılında Kurumsallaşarak Bünyesine Aslan Karo ve Aksan Mermer Alarak Bugünkü Adını Almıştır . AKSAN İNŞAAT, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir.AKSAN İNŞAAT, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.
Manisa İzmir ve Ege Bölgesinin Çeşitli semtlerinde Lüx İnşaatlar Yapmaktadır.AKSAN İNŞAAT, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.
AKSAN İNŞAAT, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır.AKSAN İNŞAAT, yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.
AKSAN İNŞAAT, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, yurt içi operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.
AKSAN İNŞAAT, her geçen gün tecrübesiyle sektörde aranır firma haline gelmiştir.
Aksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah TAŞKAN

Scroll to top